Wyciskarka wolnoobrotowa ranking – sokowirówka – dobra – najlepsza – jaką wybrać

0

Teraz jest tutaj! Juice master przetestował 12 najlepiej sprzedających się sokowirówek w kraju. Asortyment dobra wyciskarka wolnoobrotowa w ostatnich latach eksplodował, a rynek jest niemal przepełniony różnymi modelami i typami. Wybór właściwego może być zarówno mylący, jak i przytłaczający. A wybór odpowiedniej sokowirówki może być jedną z najważniejszych inwestycji, jakie kiedykolwiek poczynisz dla swojego zdrowia.

Jako były mechanik samochodowy, jestem bardziej niż dobrze zaznajomiony z faktem, że dobre rzemiosło wymaga dobrych narzędzi. I jeśli jest jedna rzecz, o którą jestem pytana jako 13-letnia sokowirówka, to jest to, którą sokowirówkę polecam. Jeśli więc potrzebujesz sokowirówki lub po prostu chcesz unowocześnić swoją starą, trafiłeś we właściwe miejsce.

Wyciskarka wolnoobrotowa ranking – najlepsza – dobra – forum

Ponieważ mamy duże doświadczenie z sokowirówkami, a przetestowałam na rząd 100 sokowirówek. W tym teście skupiłem się na tym, co uważam za najważniejsze ze wszystkich, a mianowicie: dobra wyciskarka wolnoobrotowa i jak łatwo jest wyczyścić sokowirówkę, jak łatwa jest obsługa dobre wyciskarki wolnoobrotowe i jak wydajna jest sokowirówka.

Sokowirówka czy wolnowar forum?

Przy zakupie sokowirówki najważniejsze (jak przy każdym innym produkcie) jest ustalenie swoich potrzeb. Jeśli zależy Ci głównie na soku z pomarańczy, to zdecydowanie polecam bardzo prostą sokowirówkę do cytrusów, bo jest wydajna, tania i bardzo łatwa w czyszczeniu. Jeśli chcesz wyciskać soki z owoców i warzyw, co bardzo polecam, są w zasadzie dwa rodzaje sokowirówek – mianowicie sokowirówka i sokowirówka wolnoobrotowa. Zazwyczaj sokowirówka będzie tańsza od jaka wyciskarka wolnoobrotowa forum wolnoobrotowej, ale można też znaleźć oba typy na drogim końcu skali cenowej.

Szczególną cechą wolnej sokowirówki jest to, że delikatnie ściera owoce i warzywa – w przeciwieństwie do sokowirówki, która wyciska sok na wysokich obrotach, przez co bardziej dotlenia sok. Dzięki powolnej sokowirówce sok jest utleniony w jak najmniejszym stopniu, co skutkuje optymalną jakością soku, ponieważ wiele składników odżywczych i enzymów zostaje zachowanych w nienaruszonym stanie, jaką wyciskarkę wolnoobrotową wybrać.

Wyciskarka wolnoobrotowa ranking - najlepsza - dobra - forumBardzo minimalne dotlenienie soku powoduje również, że sok nie oddziela się i nie pieni w takim stopniu jak przy użyciu sokowirówki. Ponadto sokowirówka wolna ma zazwyczaj wyższy stopień wykorzystania. Pod względem odżywczym wolna sokowirówka lepiej zachowuje witaminy. Ogólnie rzecz biorąc, wolnowar zachowuje 95% witamin, podczas gdy sokowirówka 75-90%. Zwłaszcza witaminy C są podatne na dotlenienie, które następuje podczas wyciskania soku na sokowirówce.

Zaletami sokowirówki jest to, że jest ona zazwyczaj tańsza w zakupie i bardzo szybko produkuje czysty, przefiltrowany sok, natomiast w przypadku sokowirówki wolnoobrotowej należy liczyć się z tym, że trzeba poświęcić trochę dodatkowego czasu, najlepsza wyciskarka wolnoobrotowa do soków. Z drugiej strony otrzymujemy nieco pełniejszy sok, ponieważ jest w nim znacznie więcej błonnika. Dzieje się tak dlatego, że sokowirówka wolnoobrotowa zazwyczaj miele i wyciska z prędkością zaledwie 40-80 obrotów na minutę, podczas gdy wirówka miele i obraca się z prędkością 8000-12000 obrotów.

Wyciskarka wolnoobrotowa ranking – jaką wybrać – 2020 – 2021- 2022

Wolna sokowirówka dostarcza zdrowszego soku o większych wartościach odżywczych, większej ilości smaku i wydłużonym terminie przydatności do spożycia 2-3 dni w lodówce – pod warunkiem, że sok jest prawidłowo przechowywany, czyli w lekkiej i szczelnej butelce lub dzbanku do picia najlepsze wyciskarki wolnoobrotowe.

Osobiście jednak nigdy nie lekceważyłbym ranking sokowirówek wolnoobrotowych, która w wielu przypadkach będzie dobrym i niedrogim sposobem na rozpoczęcie pracy dla początkujących, a potem w szczególności, jeśli alternatywą jest to, że w ogóle nie otrzymujemy świeżo wyciśniętego soku.

Zalety i wady sokowirówki:

 • super szybko
 • tanio kupić
 • bardzo łatwy w użyciu
 • zazwyczaj powstaje czysty i klarowny sok, bez miąższu (błonnika)
 • obniżona wartość odżywcza z powodu niedotlenienia podczas produkcji
 • sok oddziela się i pieni bardziej lub mniej, w zależności od tego, co zostało wyciśnięte
 • nieco większy hałas niż w przypadku wolnej sokowirówki
 • nie jest super dobry dla zieleni liściastej jak szpinak, kiełki i pokrzywy

Zalety i wady sokowirówki wolnoobrotowej:

 • świetny do zieleni liściastej, takiej jak szpinak, jarmuż i kiełki
 • często wyższy stopień wykorzystania i cichsza niż sokowirówka
 • mniejsza prędkość, co oznacza mniejsze natlenienie, a więc więcej składników odżywczych
 • zwiększona trwałość soku o 2-3 dni
 • nie oddziela i nie pieni się w taki sposób jak sokowirówka
 • wiele wolnych sokowirówek może zrobić mleko orzechowe, np. mleko migdałowe z namoczonych migdałów
 • wolna sokowirówka ma wyższą cenę zakupu, a jej użytkowanie trwa nieco dłużej
  należy spodziewać się więcej miąższu, czyli więcej błonnika, w soku
 • sokowirówki wolnoobrotowe z małym otworem wsadowym wymagają dużo czasu na przygotowanie, ponieważ np. jabłka często trzeba kroić na sześć kawałków. Nie dotyczy to jednak modelu H320N, który posiada na górze duży pojemnik, który możesz wypełnić owocami i warzywami. Następnie maszyna sama prowadzi warzywa w dół w kierunku ostrza i naciska.

Wyciskarka wolnoobrotowa ranking - jaką wybrać - 2020 - 2021- 2022

Oto co zrobimy ranking wyciskarek wolnoobrotowych 2020? W tym teście nie oceniałem designu, bo to często bardzo indywidualna sprawa, co się komu podoba i co jest priorytetem. Zamiast tego szukałem i mierzyłem wydajność, szybkość, łatwość czyszczenia i trwałość. Wszystkim sokowirówkom poświęciłam kilka słów pochwały. W tym kontekście chciałbym stwierdzić, że idealna sokowirówka jeszcze nie istnieje. Innymi słowy, niezależnie od tego, który model wybierzesz, jest to kompromis z ranking wyciskarek wolnoobrotowych 2021. I nie, niestety nie ma czegoś takiego jak samoczyszcząca się sokowirówka.

Wyciskarka wolnoobrotowa ranking – sokowirówka – jaka najlepsza?

Do badania wykorzystuje się 1 kg ekologicznych owoców i warzyw. Wybrałam zwykłe składniki do soków. Konkretnie: 200 g marchewki, 100 g buraka, 250 g jabłka, 50 g łodygi brokuła, 80 g cytryny, 100 g kabaczka i 220 g ananasa.

To unowocześnienie poprzedniego modelu a sokowirówka wolnoobrotowa ranking. Oczywiście nowy model nadal przyjmuje całe owoce i warzywa, dzięki czemu można „slow juice” bez konieczności siekania wszystkich składników. Z wyglądu i konstrukcji jest bardzo podobny do modelu wolnoobrotowa wyciskarka do soków ranking. Występuje jeszcze w dwóch innych kolorach.

Wprowadzono zmiany w pokrywie i misce na sok. Pokrywa została wzmocniona w plastiku, a gwinty również stały się bardziej wytrzymałe. Misa ma szerszą i bardziej otwartą rurę miazgi, dzięki temu maszyna nieco łatwiej pozbywa się nadmiaru miazgi, a tym samym przekarmienie maszyny nie jest tak bardzo zagrożone. trzymał się niesamowitego ulepszenia, jakim jest nowy i bardziej wydajny system filtrów i mielenia, wraz z przeprojektowaną rurką pulpy zapewnia to znacznie czystszą i bardziej jedwabistą konsystencję soku. To jest klasa światowa.

Mimo, że rurka do pulpy została ulepszona w wyciskarka do soków ranking, nadal trzeba uważać, aby nie przekarmić maszyny, bo się „wyłączy”. Jeśli wyciskasz zarówno owoce, warzywa, jak i zieleninę liściastą, oceniłabym jako absolutnie najlepszą wolną sokowirówkę na rynku, ponieważ jest to naprawdę fajna, wszechstronna wolna sokowirówka, która może wyciskać zarówno owoce, jak i warzywa. Ta świetna ocena jest powodem, dla którego przeszła ona przez oko igły i otrzymała miejsce w sklepie internetowym.

Wyciskarka wolnoobrotowa ranking - jaką kupić - pozioma - opinie

Wyciskarka wolnoobrotowa jaka najlepsza ? Model jest rozwinięciem poprzedniego modelu. Nowy model oczywiście nadal przyjmuje całe owoce i warzywa, dzięki czemu można „wolno soczyć” bez konieczności krojenia wszystkich składników na małe kawałki. Pod względem wielkości maszyny są identyczne, ale pod względem konstrukcji i mechaniki wprowadzono szereg ulepszeń.

Innymi słowy, wziął całkiem genialny produkt i uczynił go jeszcze lepszym, wyciskarka wolnoobrotowa jaką kupić. Jednym z najlepszych usprawnień, jak dla mnie, jest nowy i bardziej wydajny system filtrów i mielenia, który zapewnia znacznie czystszą i bardziej jedwabistą konsystencję soku.

Wyciskarka wolnoobrotowa ranking – jaką kupić – pozioma – opinie

Jak w przypadku wszystkich sokowirówek wolnoobrotowych, pomimo dużej rury wsadowej należy uważać, aby nie przekarmić urządzenia, bo się „wyłączy”. Jeśli wyciskasz zarówno owoce, warzywa, jak i zieleninę liściastą, to oceniłabym jako jedną z najlepszych sokowirówek na rynku, ponieważ jest to naprawdę fajna, wszechstronna sokowirówka, która może wyciskać zarówno owoce, jak i warzywa. Ta świetna ocena jest powodem, dla którego przemknęła przez oko igły i dostała miejsce w sklepie internetowym.

Dzięki modelowi firma jako pierwsza na świecie stworzyła powolną sokowirówkę, która może wyciskać całe owoce i warzywa, co oznacza, że teraz możesz powoli wyciskać sok bez konieczności krojenia składników na małe kawałki. Innymi słowy, Witt by Kuvings sprawił, że przygotowanie soku tłoczonego na zimno jest szybkie i łatwe. Bardzo minimalne dotlenienie soku powoduje również, że sok nie oddziela się i nie pieni w takim stopniu jak przy użyciu sokowirówki – wyciskarka wolnoobrotowa jaką najlepsza.

Jeśli jednak wybierzemy, powinniśmy spodziewać się pełniejszego soku z większą ilością błonnika, w przeciwieństwie do ich nowszego modelu, i wyciskarki wolnoobrotowe ranking. Jak w przypadku wszystkich sokowirówek wolnoobrotowych, pomimo dużej rury wsadowej należy uważać, aby nie przekarmić urządzenia, bo się „wyłączy”.

Jeśli wyciskasz zarówno owoce, warzywa jak i zieleninę liściastą, to oceniłabym jako jedną z najlepszych sokowirówek na rynku, ponieważ jest to naprawdę fajna, wszechstronna wyciskarka wolnoobrotowa pozioma ranking, która może wyciskać zarówno owoce jak i warzywa. Ta świetna ocena jest powodem, dla którego przemknęła przez oko igły i dostała miejsce w sklepie internetowym.

Najtańsza wyciskarka wolnoobrotowa opinie na rynku.

Maszyna wydaje się nieco toporna i jak zawsze dostajesz to, za co płacisz. Jak w przypadku wielu poziomych sokowirówek wolnoobrotowych, urządzenie jest dobre dla zieleni liściastej, ale słabe dla owoców. W rzeczywistości był tak zły, że nie mogłem ukończyć testu, ponieważ zawiera zarówno ananasa, jak i jabłko. Z mojego doświadczenia wynikało, że półwytłoczone owoce wracały do góry przez rurkę podającą. Najbardziej pozytywną cechą tej maszyny jest to, że jest bardzo łatwa w czyszczeniu. Kup to urządzenie, jeśli chcesz bardzo niedrogą powolną sokowirówkę, która jest dobra dla marchwi, buraków i zieleni liściastej i łatwa do czyszczenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here