Przedstawiamy wytyczne dotyczące bezpieczeństwa

0

Od 10 października 2020 roku miasto Sosnowiec pozostaje w strefie żółtej. W miejscu okazji takich jak targi, imprezy, kongresy, spotkania, zebrania, może zniknąć niż 1 osoba na 4 m2 pomieszczenia dostępnego dla uczestników, klientów lub klientów, pomijając obsługę. Zobacz: www.

W obecnym, trudnym czasie wszyscy musimy spotkać się z jedyną w swoim rodzaju sytuacją i zupełnie nowymi trudnościami. Rynek targów branżowych ma teraz przed sobą wiele zmian, ale istotną wartością rozsądku dla biznesu będzie z pewnością nadal możliwość nawiązywania nowych kontaktów, utrwalania istniejących oraz prezentowania nowoczesnych usług. Dlatego też zespół Exposition Silesia podjął szereg działań mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa uczestnikom targów. Opracowaliśmy środki zaradcze, które zmniejszają ryzyko dla zdrowia wystawców, zwiedzających oraz osób sprawujących opiekę nad wydarzeniem.

Zasady bezpieczeństwa dla uczestników targów – pobierz i zainstaluj
Zasady bezpieczeństwa i ochrony – omówienie – Pobierz i zainstaluj
Regulamin bezpieczeństwa dla osób biorących udział w konferencjach, jak i szkoleniach – Pobierz

Przepis informacyjny dotyczący przetwarzania przez Expo Silesia sp.z o.o. danych osobowych w celu zapobiegania i zwalczania rozprzestrzeniania się koronawirusa wywołującego stan COVID-19.

Badanie epidemiologiczne dla uczestników targów

Środki bezpieczeństwa obowiązują w większości miejsc podczas Państwa pobytu na targach. Wprowadzamy nowe rozwiązania w zakresie aranżacji przestrzeni wystawienniczej dla zwiedzających i wystawców, strefy wejściowej, strefy gastronomicznej, możliwości uzyskania biletów online czy rejestracji internetowej w podziale na poszczególne dni. Znaczącą zmianą jest bardziej rygorystyczna, a także najwyższa ostrożność w zakresie zdrowia, a także dezynfekcji. Umożliwiamy zakup indywidualnego sprzętu ochronnego na terenie targów, oferujemy odpowiednią ilość czynników do sanacji rąk, jak również odpowiednie rozwiązanie medyczne podczas trwania imprezy.

Wszystkie główne sugestie dotyczące zasad bezpieczeństwa sanitarnego podczas organizacji targów zawodów, przedstawione przez instytucje i organy odpowiedzialne za Państwa bezpieczeństwo, z pewnością zostaną przez nas szybko zastosowane.

Opracowaliśmy również nowe formy promocji i poszerzamy grono zwiedzających o nowe rynki gospodarcze. Staramy się również, aby targi były satysfakcjonujące dla wszystkich osób.

Spotkania biznesowe podczas targów będą punktem zwrotnym w odbudowie i odmłodzeniu klimatu gospodarczego, a my – Zespół Exposition Silesia – robimy wszystko, aby nadchodzący sezon targowy był dla Państwa efektywny i zakończył się sukcesem usługowym w tych trudnych czasach.

Czekamy na Państwa w Exposition Silesia!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here