Międzynarodowe Targi Stali, Metali Nieżelaznych, Technologii i Produktów

0

Expo Silesia rozpoczęła właśnie przygotowania do kolejnej edycji Międzynarodowych Targów Stali, Metali Nieżelaznych, Technologii i Produktów SteelMET, które odbędą się w Sosnowcu.

Chcemy zaprosić Państwa do udziału w kolejnej edycji tego wydarzenia, które odbędzie się w dniach 18-20 października 2011 roku – kliknij na SG.

Znakomite opinie wystawców o tegorocznej edycji targów SteelMET skłoniły wiele firm do zarezerwowania powierzchni na rok 2011. Jest to również wynik wysokiej frekwencji zwiedzających, nowych kontaktów firmowych oraz doskonałych efektów poprzedniej edycji.

Weź udział w najważniejszych targach branży metalurgicznej i stali nieżelaznych w Polsce.

Zobacz GALERIĘ zdjęć z targów SteelMET 2010

Pobierz formularze zgłoszeniowe na targi SteelMET 2011 już teraz!

GŁÓWNE WYDARZENIE

19 października 2011r. największa konferencja dla rynku stali w Polsce – Rynek stali w Europie Środkowo-Wschodniej organizowana przez Partnera Kluczowego targów SteelMET – Polską Organizację Producentów Stali.

Targi Zawodów

Targi poświęcone są hutnictwu stali i stali nieżelaznych, centrom rozwiązań stalowych (SSC), obrotowi wyrobami hutniczymi takimi jak blachy, rurociągi i pręty, nowoczesnym technologiom, maszynom oraz najnowszym usługom dla rynku hutniczego.

Klienci

Doskonały obszar dla biznesu.

Projekt reklamowy skierowany jest do konkretnie wybranej grupy firm, a także klientów wykorzystujących w swojej codziennej pracy stal, stale nieżelazne, a także wyroby końcowe.
Najlepsza jest lokalizacja – południowa Polska, blisko granicy z Czechami to region, gdzie produkuje się stal!

Spotkania

Istotną część targów SteelMET stanowią spotkania branżowe organizowane przez najważniejsze organizacje i izby w polskim sektorze stalowym i stali nieżelaznej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here