Inteligentny system i sprzęt – siemenscom

0

Inteligentny system to sprzęt, który integruje system komputerowy połączony z Internetem, który może gromadzić i analizować informacje oraz łączyć się z różnymi innymi systemami. Systemy te są również definiowane przez ich zdolność uczenia się na podstawie doświadczenia, bezpieczeństwo i łączność, zdolność dostosowania się do istniejących danych, a także zdalny monitoring i administrację – kongres-ehandlu.pl.

System komputerowy jest określony jako zbiór połączonych elementów lub części, zorganizowany dla typowych celów. Jako takie i pomimo tego, że są zwykle uważane za gadżety, inteligentne systemy składają się nie tylko z inteligentnych urządzeń, ale także połączonych ze sobą kolekcji urządzeń, w tym sieci i większych systemów.

Mogą dodatkowo obejmować zaawansowane systemy oprogramowania oparte na sztucznej inteligencji, takie jak asystenci online, systemy eksperckie, a także różne inne rodzaje oprogramowania.

Zasadniczo mądry gadżet można zdefiniować jako dowolny rodzaj systemu, który zawiera użyteczny, choć zazwyczaj nie do ogólnego zastosowania, komputer z dostępem do Internetu. Wbudowany system, choć potężny i zdolny do złożonego przetwarzania i analizy danych, jest generalnie wyspecjalizowany do zadań, które mieszczą się w nazwie domeny urządzenia hosta.

Inteligentne systemy są szeroko rozpowszechnione i można je znaleźć w terminalach punktów sprzedaży, telewizorach cyfrowych, kontroli ruchu, inteligentnych licznikach, samochodach i ciężarówkach, znakach cyfrowych, powierzchniach kontrolnych samolotów itp. Inteligencja wbudowana jest elementem postępu sieci punktów (IoT). ), gdzie prawie wszystko może być dostarczone w formie odrębnych identyfikatorów, a także umożliwia natychmiastowe przenoszenie informacji w sieci bez komunikacji między ludźmi lub między ludźmi. maszyna.

Czym jest inteligentna automatyzacja?

Definicja inteligentnej automatyzacji. Intelligent Refine Automation (IPA) automatyzuje nietypowe zadania, które wymagają określonego pomysłu. Inteligentna automatyzacja opiera się na nowoczesnych technologiach zrobotyzowanej automatyzacji procesów (RPA) oraz na licznych gałęziach sztucznej inteligencji (uczenie maszynowe, uczenie głębokie, przetwarzanie języka naturalnego itp.).

Inteligentna automatyzacja, dawniej RPA.

Podczas gdy automatyzacja procedur robotów jest obecnie zasadniczą częścią elektronicznego przebudowy biznesu, inteligentna automatyzacja jest wciąż na wczesnym etapie, ale umożliwia pójście jeszcze dalej w rozwoju wydajności pozyskiwania.

Niewątpliwie, środki zaradcze związane z inteligentną automatyzacją mogą udoskonalić informacje częściowo ustrukturyzowane (zamówienia, rachunki itp.), ale także zdezorganizowane (wiadomości głosowe, e-maile itp.), przejęte z monitorowania przez ludzi i tak dalej. Pozwala to urządzeniom IPA zautomatyzować fenomenalne zadania, które wymagają intuicji, wnikliwości, a może wyobraźni, podczas gdy RPA automatyzuje tylko rzekome regularne zadania.

Konkretne sytuacje inteligentnej automatyzacji.

Aby w pełni zrozumieć obowiązek inteligentnej automatyzacji, możemy pomyśleć o różnych sytuacjach:

  • Chatbot może, poza przestrzeganiem określonej procedury, zrozumieć definicję obaw i/lub odnieść się do uczucia u swojego rozmówcy (zadowolenie, wściekłość itp.), aby przekazać jeszcze bardziej adekwatną informację zwrotną i przekazać szczegółowe przypadki człowiekowi.
  • Robot mógłby identyfikować przychodzące dokumenty zgodnie z określoną procedurą, ale także obserwować ludzkie zachowania, a także wywoływać różne inne pewne zasady (np. pliki wysyłane przez poszczególnych rozmówców są automatycznie zapisywane na wspólnym serwerze WWW).
  • Wreszcie, inteligentna automatyzacja tworzy wartość dodaną, ulepszając poszczególne zadania detali. To z kolei umożliwia firmom zwiększenie efektywności ich rozwiązań, a tym samym zwiększenie konkurencyjności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here