Co to jest PrestaShop i jak działa?

0

W związku z tym, że nie jest to już możliwe, nie ma potrzeby, aby w tym momencie nie było to możliwe. W związku z tym, że wiele firm nie ma dostępu do Internetu, a ich sklepy są zamykane, a przyszłość się zmienia, wiele z nich jest zmuszonych do przeniesienia się do Internetu. Dla sprzedawców, jeden szybki i również bardzo łatwy sposób, aby dokonać zmiany jest wybrać plugin ecommerce, który działa wraz z profilem, zobacz www.

Jednym z takich pluginów jest PrestaShop. W tym wpisie na blogu zbadamy, czym jest PrestaShop, dlaczego jest to fantastyczna alternatywa dla zakupów, a także dokładnie, jak połączyć system z SumUp, aby rozpocząć akceptowanie spłat online doskonale. SumUp jest zintegrowany z PrestaShop jako przewoźnik rozliczeniowy dla transakcji na ich stronie internetowej, upewniając się, że zakupy są w 100% bezpieczne, jak również zaufane.

Co to jest PrestaShop?

PrestaShop jest systemem internetowym, który pozwala użytkownikom na rozwój widoczności zakupów, umożliwiając im oferowanie usług i produktów poprzez sieć do rynku docelowego online. Przedsiębiorcy, którzy chcą przenieść swoją firmę do Internetu, mogą wykorzystać PrestaShop do zbudowania swojej strony, włączenia funkcji i, z SumUp, podjęcia rozliczeń.

PrestaShop jest również platformą zakupową o otwartych zasobach, podobnie jak WooCommerce, co oznacza, że oryginalny kod źródłowy aplikacji został udostępniony publicznie. To oznacza, że klienci mogą dostosować oprogramowanie do swoich prywatnych wymagań, jak również mogą konsekwentnie ulepszać i aktualizować to, co dostaje się na ofertę. Program jest napisany w języku PHP i posiada certyfikat Open Software Program.

PrestaShop jest szeroko preferowaną opcją e-comm, z ponad 30.000 firm wykorzystujących platformę na całym świecie w 60 różnych językach. Firma została założona w 2007 roku, a jej siedziba znajduje się w Paryżu. PrestaShop wspomina, że ich misją jest „ustanowienie światowej klasy oprogramowania e-commerce poprzez technologię otwartych zasobów”.

Dlaczego warto wybrać PrestaShop?

PrestaShop jest idealnym serwisem dla użytkowników, którzy mają małe doświadczenie techniczne lub korzystają z pomocy programisty. To dlatego, że otwarty charakter zasobów programu umożliwia ogromną wszechstronność, a także personalizację. Użytkownicy mogą programować dodatkowe moduły i atrybuty, a także aranżować komponenty, aby stworzyć unikalne usługi dla siebie i swojego typu organizacji. Istnieje podobnie 3,000 różnych funkcji i 2,000 układów do wyboru, więc zakres dla dostosowania jest ogromny.

Jeśli nadal nie jesteś pewien, czy PrestaShop jest dla Ciebie, istnieje również wersja demonstracyjna, którą możesz wypróbować. Jest to istotna zachęta dla potencjalnych klientów PrestaShop, dająca możliwość odkrycia platformy, zobaczenia funkcji, jak również przyzwyczajenia się do aplikacji oprogramowania przed podjęciem zobowiązania.

W związku z tym, że PrestaShop jest platformą handlową, nie jest to łatwe. W związku z tym, że nie jest to możliwe, nie jest to możliwe. Plus, mają niezwykle aktywne fora dyskusyjne, gdzie użytkownicy mogą przeglądać aktualizacje i nowe funkcje, a także dzielić się pomysłami i technikami z obszaru. Również lepiej, kupując SumUp asymilacji płatności, klienci natychmiast uzyskać 3 miesiące pomocy dla integracji. Wskazuje to, że przez 90 dni po nabyciu można docenić pomoc technologiczną i funkcjonalną, a dodatkowo dostępność do aktualizacji oferowanych dla przedmiotu.

Co więcej, system jest całkowicie darmowy do pobrania i zainstalowania, a także wykorzystania, co czyni go dość opłacalnym. Jednak trzeba wydać na utrzymanie witryny e-commerce, jak również na kilka dodatkowych komponentów, które chcesz wykorzystać do dostosowania go.

Jakie są zalety sprzedaży poprzez PrestaShop?

Niektóre z zalet używania PrestaShop do budowy sklepu internetowego obejmują:

  • Open source. To pozwoli Ci stworzyć sklep internetowy, który jest w pełni konfigurowalny, zarówno pod względem estetycznym (czcionka, kolory, typ zawartości, układ, itp.), jak i funkcjonalnym (back-office i front-end). Jednak, aby to osiągnąć, będziesz potrzebował pomocy ekspertów od PrestaShop.
  • Darmowe oprogramowanie. To nie znaczy, że tworzenie sklepu internetowego z PrestaShop jest darmowe, ale nie zapłacisz za oprogramowanie. Inaczej jest w innych platformach, takich jak profesjonalna wersja Magento, Adobe Commerce.
  • Dodatki do PrestaShop. Dodatki PrestaShop redukują czas potrzebny do stworzenia niestandardowych rozwiązań dla Twojego sklepu internetowego. To pozwoli Ci zaoszczędzić czas na rozwój nowych funkcji i funkcjonalności.
  • Wiele języków, wiele walut i wiele sklepów. Te funkcje sprzyjają internacjonalizacji Twojego projektu.

Jakie są wady PrestaShop?

Z drugiej strony, PrestaShop ma również pewne wady. Oto główne wady PrestaShop:

  • Trudności. Krzywa uczenia się na tej platformie jest dość stroma.
  • Niewiele darmowych opcji. Jeśli chodzi o motywy, funkcjonalności i inne dodatki. Oznacza to, że oprócz kosztów związanych z tworzeniem i utrzymaniem sklepu internetowego, musisz wziąć pod uwagę dodatkowe koszty instalacji dodatków.
  • Dodatki te mogą również spowalniać działanie sklepu internetowego, gdy używasz ich zbyt wiele, a także powodować problemy z kompatybilnością w dłuższej perspektywie.
  • Więcej obowiązków dla sprzedawcy. Bezpieczeństwo danych Twojej firmy i klientów zależy od Ciebie, podobnie jak aktualizacje, domena, serwer oraz opracowanie i wdrożenie zmian. Te zadania pochłaniają czas i koszty zmienne. Wręcz przeciwnie, platformy takie jak Shopify pobierają stałą stawkę i zajmują się tymi zadaniami za Ciebie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here