Międzynarodowe Targi Spawalnicze

0

Międzynarodowe Targi Spawalnicze ExpoWELDING 2010, największe w tym roku wydarzenie w branży spawalniczej w Europie Środkowej – zostały zakończone. Zobacz relację telewizyjną – szczegóły.

Ponad 6 tysięcy zwiedzających, udane kontakty biznesowe, goście z wielu krajów świata oraz w pełni zadowoleni Wystawcy – to najkrótsze podsumowanie.

Dziękujemy za udział w targach ExpoWELDING 2010 i zapraszamy na kolejną odsłonę w dniach 16-18 października 2012 roku.

Wystawie, na której można było zapoznać się z ofertą czołowych producentów urządzeń spawalniczych, oprogramowania użytkowego i sprzętu spawalniczego, towarzyszyło seminarium naukowe Instytutu Spawalnictwa zorganizowane pod patronatem przewodniczącego Komitetu Budowy Maszyn PAN, a poświęcone również wyrafinowanym innowacjom spawalniczym.

Wykorzystanie szeregu technologii recenzowanych na konferencji można było zobaczyć przebywając w hali wystawowej przez cały czas trwania targów. Nie zabrakło prezentacji narzędzi oraz praktycznych pokazów spawania i cięcia tlenowego. W wypełnionej po brzegi hali ekspozycyjnej na najlepszych spawaczy czekał tytuł Mistrza Spawania, w którym analizowano dokładność i precyzję spawania.

W uroczystym otwarciu Międzynarodowych Targów Spawalniczych ExpoWELDING 2010 wzięli udział uznani goście z czołowych europejskich organizacji branżowych:

prof. Dr. Ing. Ulrich Dilthey, szef Międzynarodowego Instytutu Spawalnictwa
Tim Jessop, Prezydent Europejskiej Federacji Spawalniczej
prof. dr hab. inż. Jan Pilarczyk, Inspektor Instytutu Spawalnictwa z Gliwic

Otwierając rozsądne, goście podkreślili swoją powinność w transferze współczesnych innowacji, wzrostu pracy zespołowej pomiędzy różnymi rynkami gospodarki europejskiej i sektorem spawalniczym, a także edukacji i nauki młodych konstruktorów spawalniczych, jak i profesjonalistów. Patronat nad targami sprawowało Ministerstwo Gospodarki, a także Instytut Spawalnictwa z Gliwic.

Medale Expo Silesia

Obradująca w dniu 19 października Rada Konkursowa przyznała nagrody w Konkursie za najlepsze przedmioty dostarczone przez Wystawców ExpoWELDING 2010. Są to 4 równorzędne Medale Expo Silesia w grupie najlepszy PRZEDMIOT PREZENTOWANY PRZEZ WYSTAWCÓW ExpoWELDING 2010 oraz Różnice.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here