TOOLEX – urządzenie na sukces firmy!

0

Zapraszamy do udziału w jednym z najważniejszych jesiennych wydarzeń dla branży – Międzynarodowych Targach Zawodów Urządzeń, Narzędzi, a także Technologii Obróbki TOOLEX. Sukces poprzedniej, jubileuszowej edycji sprawił, że na 15 000 metrów kwadratowych zaprezentowało się praktycznie 500 Wystawców z 14 krajów, reprezentujących blisko 600 blog światowych marek i technologii branżowych. Targom towarzyszył bogaty program warsztatów i wykładów. Targi odwiedziło 10 tys. zwiedzających, którzy mieli okazję zobaczyć m.in. 450 urządzeń, w tym wiele ruchomych. Cenione przez profesjonalistów i bardzo uszeregowane pod względem wydajności targi robiły absolutne wrażenie!

TOOLEX 2017 w skrócie:

  • podsumowanie rozsądku
  • zestawienie wystawców, a także harmonogram wydarzeń
  • program wydarzeń
  • wyjątkowość wystawców
  • galeria zdjęć i relacja wideo
  • lista przyznanych wystawców

Nasi Wystawcy potwierdzają, że TOOLEX jest doskonałym narzędziem sukcesu usługowego – to tutaj dokonują różnych transakcji, rozwijają nowe relacje firmowe, a także kontynuują dotychczasowe kontakty z rutynowymi usługodawcami. TOOLEX rozsądny zawód razem wyznacza trendy!

Jak co roku w tym samym terminie odbędą się również Międzynarodowe Targi Podejść i Urządzeń do Wirtualizacji Procedur WIRTOTECHNOLOGIA oraz Targi Branży Olejów, Smarów i Płynów Technicznych OILexpo. Takie połączenie różnych rozsądnych tematów branżowych tworzy doskonały system wymiany informacji, doświadczeń i opinii oraz daje szansę na realizację i pozyskanie zleceń w jednym miejscu i czasie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here