philips 8000 aqua plus xc8349/01 – odkurzacz bezprzewodowy – filtr – końcówka – philips 360

0

Jak dobry jest? Odkurzacz Philips 8000 Series Speed Pro Max Aqua Plus ma nie tylko jedną z najdłuższych nazw, ale także szereg wspaniałych funkcji, które sprawiają, że jest to wielofunkcyjny odkurzacz pionowy klasy premium. Podczas naszego testu znaleźliśmy zarówno pozytywne jak i negatywne rzeczy, gdzie znajdziemy dobry czas pracy, dobre akcesoria, gdzie dostajemy między innymi mopa oraz 8 unikalnych dysz. Stwierdziliśmy jednak, że jakość wykonania jest miejscami plastikowa, a odkurzacz może czasami wydawać się nieporęczny.

philips 8000 aqua plus xc8349/01 – filtr do odkurzacza bezprzewodowego

Apartamenty. W tym odkurzaczu pionowym znajdziemy trzy różne tryby, gdzie mamy tryb eko, tryb standardowy i tryb turbo. Różnica w wydajności jest, ale trudno jest wiedzieć, na którym trybie go uruchamiasz, ponieważ nie masz dostępnego wyświetlacza, więc nie widzisz, w którym trybie jesteś. Tryb Eco nie dodaje wiele a filtr do odkurzacza bezprzewodowego philips jest dobry. Mamy wrażenie, że dwa tryby sprawdziłyby się równie dobrze.

Dywany. Tutaj znajdujemy dobry wynik znajdujemy dwie zmotoryzowane dysze z jednym jest z mniejszym rodzaju robi bardzo dobrze szczególnie jeśli chodzi o odpady kuchenne, takie jak mąka, okruchy i tym podobne. Progi, listwy, podłogi. Ale całą masą dysz stwierdzamy, że czyścik dobrze radzi sobie na listwach i progach. Jeśli chodzi o podłogi to wynik jest ok, większość rzeczy dochodzi, ale zdarza się, że dysza wypycha przed siebie niewielką ilość kurzu lub brudu i nie zasysa go aż do momentu wejścia pod nowym kątem.

philips 8000 aqua plus xc8349/01 - filtr do odkurzacza bezprzewodowegoMopping. Mamy również funkcję mopa, w której Philips jest stosunkowo własny i z tą funkcją mopa znajdujemy funkcję, która jako całość powinna działać dobrze i działa dobrze tak długo, jak długo ciągniesz mopa do tyłu, jeśli przesuniesz go do przodu, wtedy dysza jest popychana w dół w kierunku podłogi, co oczywiście jest dobre dla brudu i tym podobnych, które zaschły lub są nieco trudniejsze do usunięcia, ale również staje się bardzo ciężki do czyszczenia, ponieważ stale trzeba używać całego ciała, aby popchnąć mopa do przodu, wyraźnie łatwiejsze ze zwykłym mopem.

Meble, sierść kota, sierść psa. Tutaj również dobry wynik znajdujemy, że większość włosów takich jak głęboka sierść kota lub podobne podchodzi i że ten odkurzacz kijowy ma moc, aby to wykonać. Konserwacja, filtr do odkurzacza bezprzewodowego philips. Na początku opróżnianie może być inne niż w przypadku Dreamesa T30-T20 lub Dysona V15, jednak stwierdzamy, że po zrozumieniu konstrukcji wszystko staje się naprawdę proste.

Cechy. Znajdujemy mały stojak na główną część, ale na wszystkie dysze nie ma. Wygląd. Pod względem wyglądu znajdujemy odkurzacz patykowy, który sprawia wrażenie jakby był zaprojektowany do góry nogami, zwłaszcza jeśli porównamy go z Dreame T20, T30 czy np. Dysonem V15. Ponieważ sam uchwyt znajdujemy na górnej stronie odkurzacza. Znajdziemy też wyświetlacz, który jak na ten przedział cenowy sprawia wrażenie taniego niestety.

philips 8000 aqua plus xc8349/01 – końcówka do odkurzacza

Jakość konstrukcji, końcówka do odkurzacza philips. Jak na odkurzacz patykowy w tym przedziale cenowym, jakość wykonania nie jest dla nas powodem do dumy, stwierdzamy, że wiele rzeczy wydaje się tanich, a wspomniany wcześniej wyświetlacz sprawia wrażenie taniego i przestarzałego. Zauważyliśmy również, że końcówka do odkurzacza philips przy dłuższym użytkowaniu okazuje się, że samo urządzenie robi się stosunkowo gorące, co każe nam wątpić, czy ten silnik wytrzyma w dłuższej perspektywie.

Waga. Waga okazuje się, że ten pionowy odkurzacz robi bardzo dobrze, znajdujemy wagę 1,56 kg, która jest jedną z niższych, a jeśli porównać go do np. Dyson V15 to V15 jest około 1,2 kg cięższy, co jest imponujące.

Żywotność baterii. Znajdziemy tu baterię o pojemności 2500 mAh, która spisuje się stosunkowo dobrze, gdzie w trybie echo znajdziemy czas sprzątania w granicach 35 – 80 min, a w trybie turbo uzyskamy czas sprzątania na poziomie ok. 15-20 min. Odstępy czasowe są różne w zależności od tego, jakiej dyszy używasz.

Czas ładowania wynosi 5 godzin odkurzacz aqua plus i jest jednym z szybszych, ale nie tak szybkim jak w przypadku Dysona V15, którego czas ładowania wynosi około 4 godzin.Co jest w zestawie? Otrzymujemy wiele akcesoriów z tym odkurzaczem pionowym i z wieloma wspaniałymi funkcjami i gdzie znajdziemy, że ten odkurzacz pionowy może konkurować na przykład z V15 Dysona, gdzie znajdziemy 8 indywidualnych dysz. Ogólnie rzecz biorąc, uważamy, że dysze są wydajne i funkcjonalne, ale jak wspomniano wcześniej o jakości budowy, niektóre z nich mogą być trochę zbyt plastikowe.

philips 8000 aqua plus xc8349/01 - końcówka do odkurzaczaWarte tych pieniędzy? Philips 8000 series Speed Pro Max Aqua Plus jest droższy i należy do klasy premium. Znajdujemy stosunkowo dobrą wydajność czyszczenia, dobre akcesoria, dobry czas pracy baterii i zdolność do mopowania, jednak stwierdzamy, że niektóre funkcje mogą nie być do zera, gdzie jakość budowy czuje się nieodpowiednia, zwłaszcza dla tego przedziału cenowego.

W tym artykule dokonujemy przeglądu kilku różnych odkurzaczy Philips. Wszystkie modele przedstawione w artykule zostały zrecenzowane przez ekspertów. Oba te źródła ekspertów przeprowadziły duże badania, w których testowały różne odkurzacze i oceniały wszystkie modele w określonych punktach testowych.

philips 8000 aqua plus xc8349/01 – odkurzacz – 360

W recenzji każdego modelu najpierw krótko opowiadamy, co o danym odkurzaczu sądzą eksperci. Następnie przechodzimy przez to, co potrafi odkurzacz aqua plus i jakie ma funkcje. Jeśli chcesz przeczytać więcej o badaniach i źródłach, na dole artykułu znajdziesz linki do wszystkich badań, na które się powołujemy. Należy pamiętać, że sam nie testuje żadnych produktów. Zbieramy jednak wyniki niezależnych testów, abyś mógł łatwo zapoznać się z najlepszymi produktami na rynku.

Najlepszy w teście 2021 odkurzacz aqua plus: Poniżej znajdziesz przegląd modeli odkurzaczy Philips, które najlepiej wypadły w różnych testach. W recenzji każdego odkurzacza znajduje się również porównanie cen. Dzięki temu można szybko i łatwo zorientować się, którzy sprzedawcy są najtańsi. Odkurzacz Philips 8000 został wyróżniony w badaniach przeprowadzonych przez dwa różne źródła ekspertów.

Wszystkie produkty zostały poddane weryfikacji w tych samych punktach testowych, a następnie eksperci przyznali im ostateczną ocenę. Moc silnika 750 W. odkurzacz philips 8000 ma moc silnika 750 W, co czyni go jednym z mocniejszych odkurzaczy na rynku. Oznacza to, że odkurzacz ma wysoką wydajność i że może zasysać nawet małe cząstki.

Ten model odkurzacza posiada również technologię PowerGo, która wzmacnia moc i jeszcze bardziej poprawia zasysanie kurzu i zanieczyszczeń. Odkurzacz wyposażony jest w uniwersalną dyszę do dywanów i podłóg twardych. Zawiera również dyszę do fug i mebli dla zwiększenia wszechstronności.

Odkurzacz przyjazny dla środowiska. Philips FC8244/09 należy do klasy energetycznej A+++, co czyni go jednym z najbardziej przyjaznych środowisku odkurzaczy na rynku. Jest to najlepsza klasa energetyczna dla odkurzaczy. Ten produkt działa na prąd i powinien być podłączony do gniazdka ściennego. Jednak przewód odkurzacza jest dość długi i daje użytkownikowi zasięg 9 metrów podczas sprzątania.

W tym modelu Philips postawił również na hipoalergiczność. Odkurzacz jest więc wyposażony w dobry filtr antyalergiczny, który wychwytuje ponad 99% wszystkich mikrocząsteczek. Kurz zbierany jest do tradycyjnego worka odkurzacza, którego pojemność wynosi 3 litry. Odkurzacz ten wykorzystuje proste worki typu S, które działają do 50% dłużej i mają unikalny mechanizm zamykania.

Świetna cena odkurzacz philips 8000. Philips FC8244/09 nie jest najbardziej zaawansowanym odkurzaczem na rynku. Oznacza to jednak również, że jest on stosunkowo niedrogi. Model ten jest więc dobrą opcją dla osób o ograniczonym budżecie.

philips 8000 aqua plus xc8349/01 – pies nie gubiący sierści

philips 8000 aqua plus xc8349/01 - pies nie gubiący sierściOdkurzacz philips 360 ma jednak jeszcze sprytną teleskopową rączkę, którą można dopasować do wzrostu użytkownika. Wszystkie odkurzacze były oceniane pod kątem tych samych punktów testowych, takich jak wydajność czyszczenia, łatwość obsługi, trwałość i przyjazność dla środowiska. Następnie eksperci przyznali każdemu modelowi ostateczną ocenę. Ponieważ philips 360 odkurzacz wypadł w ankiecie naprawdę dobrze.

Bardzo dobre na twardych podłogach. Odkurzacz philips 8000 aqua plus xc8349/01 ma moc silnika 650 W, dzięki czemu ma silną moc ssania. Uzupełnieniem są zoptymalizowane kanały powietrzne, które dodatkowo poprawiają wydajność. Dysze mają również wpływ na to, jak dobrze odkurzacz może zasysać kurz i zanieczyszczenia. Przy zakupie tego modelu odkurzacza w zestawie znajdują się dwie różne dysze: dysza parkietowa i dysza meblowa.

Dysza do parkietu posiada miękkie włosie z pies nie gubiący sierści, które chroni podłogi, jednocześnie dokładnie je czyszcząc. Dzięki tej dyszy nie musisz się więc martwić, że porysujesz swój parkiet. Dysza meblowa ułatwia prawidłowe dotarcie między poduszkami, a tym samym ułatwia czyszczenie mebli.

Cichy odkurzacz dla pies nie gubiący sierści. Jedną z największych zalet modelu Philips FC8780/09 jest niski poziom hałasu. Przy poziomie hałasu 66 dB, ten model naprawdę wyróżnia się z tłumu. Poziom hałasu większości innych odkurzaczy wynosi zazwyczaj około 75-80 dB. 66 dB to zatem bardzo mało. Dla porównania, normalny sygnał wywołania ma poziom hałasu 60 dB.

Jest to również odkurzacz przyjazny dla środowiska, który należy do klasy energetycznej A+. To naprawdę dobra klasa, która oznacza, że odkurzacz ma niskie koszty eksploatacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here