VI Targi Hydrauliki, Automatyki i Pneumatyki

0

Kolejna edycja Targów Hydrauliki, Automatyki i Pneumatyki HAPexpo 2014, która odbyła się w Obiekcie Targowo-Konferencyjnym Exposition Silesia Profession w Sosnowcu, w dniach 5-7 listopada 2014 roku, właściwie dobiegła końca.

Kolejna edycja z pewnością odbędzie się jako Salon Wystawowy podczas 8. edycji Międzynarodowych Targów Narzędzi Roboczych, Narzędzi, a także Innowacji Handlu TOOLEX.

Zapytaj o szczegóły zaangażowania w to wydarzenie – strona główna.

Zapraszamy do kontaktu.

W ramach rozsądku odbyło się również seminarium

” Tniemy niebezpieczeństwo, zwiększamy zarobki w biznesie”

Dziękujemy za przybycie.

HAPexpo to propozycja centrum Exposition Silesia poświęcona firmom dostarczającym artykuły z zakresu automatyki, części i systemów hydraulicznych oraz pneumatycznych, a także sterowników elektromechanicznych, hydraulicznych i pneumatycznych. Modernizacja i ciągły rozwój wielu zakładów wymaga dostępu do wiedzy na temat najnowszych innowacji, nowoczesnych elementów i produktów.

HAPexpo to wspaniała okazja do spotkania z branżą, wzajemnego doradztwa, wymiany doświadczeń, a także specjalistyczne kompendium wiedzy dla osób często poszukujących nowych rozwiązań, najnowocześniejszych, a także gruntownych ofert dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów. Zakres tematyczny Targów w sposób szczególny dotyka odbiorców na Śląsku, gdzie działają fabryki i zakłady tworzące urządzenia dla rynku górniczego, hutniczego i energetycznego.

Dla naszych klientów łączymy tradycję regionu z nowoczesnością i profesjonalizmem oraz rzetelnością, aby zorganizować wspaniałe targi – targi z napędem na przyszłość!

W skład targów HAPexpo wchodziły dodatkowo:

– Targi Olejów, Lubów i Płynów Technicznych dla Przemysłu OILexpo 2014
– Targi Branży Gumowej SilesiaRUBBER 2014

Dziękujemy wszystkim istniejącym,

Zespół HAPexpo

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here