Co to są różne rodzaje toru i również obszar gier terenowych?

0

Tor, jak również gry terenowe są to zawody sportowe, które odbywają się na stadionie, który ma bieżni, jak również obszar pola dla non-running opartych wydarzeń. Kilka z najstarszych typów wydarzeń sportowych, tor, jak również wydarzenia polowe zostały faktycznie wykorzystane do potwierdzenia siły, jak również szybkość, że dni najwcześniejszych olimpiad.

Niektóre z podstawowych utworów, a także obszar gry terenowe obejmują bieganie, podrzucanie, a także skoki okazje. Dodatkowo sprawdź stronę główną i dowiedz się więcej.

Gry lekkoatletyczne polegające na bieganiu obejmują wyścigi kilku zakresów. Sprinty są zazwyczaj bardzo krótkie wyścigi, które trwają, co najwyżej, 400 metrów (1312 ft). Sprinting wymaga niesamowitej prędkości, która zazwyczaj może być zachowana w naprawdę krótkim czasie. Middle i również cross country konkursy biegowe mogą obejmować wszystko od 400 metrów, jak również w górę; większość toru, jak również wyścigi obszarowe mają optymalną długość 10.000 metrów (6,2 mil).

Gry terenowe – to nie rutynowe wyścigi

Poza rutynowymi wyścigami, oparte na bieganiu wydarzenia torowe i terenowe składają się ze sztafet, a także płotków. Sztafety to wyścigi, w których kilku biegaczy pracuje razem w konkurencyjnym zespole, każdy biorąc pewną nogę wyścigu. W wielu wyścigach, biegacze sztafetowi powinni przekazywać pałeczkę następującemu biegaczowi przy każdej modyfikacji, wymagającej sychronizacji, a także uważnego dopasowania prędkości. Trudności to wyścigi, w których zawodnicy muszą przeskakiwać przez wysokie do pasa bariery w ustalonych odstępach czasu podczas całego wyścigu. To połączenie biegania i skoków wymaga jedynej w swoim rodzaju mieszanki wytrzymałości, szybkości i zwinności.

Gry w skokach są zwykle dość spektakularne, aby zobaczyć, jak zawodnicy często wydają się naciskać swoje ciała poza granice ludzkich możliwości.

W długim skoku, zawodnicy sprint w dół toru przed skokiem tak daleko, jak mogą w piasku pit. Konstrukcja biegu, start, jak również pozycja skoku jest poważnie istotne dla sukcesu w tej grze. W wysokim skoku, rywale lecą się nad zawieszonym barem, który jest podnoszony po każdej udanej rundzie. Leaping umieszczenie dla tego sportu rzeczywiście ewoluował przez lata, z większością 21 wieku wysokie skoki wolą technikę znaną jako Fosbury flop, w którym skoczek kątów jego ciała głowy pierwszy, jak również brzuch-up nad ławką.

Wiele wspaniałych wszystkich torów i również gier terenowych może być pole vaulting, który jest podobny do wysokiego skoku jeszcze pozwala na sukces znacznie większych wysokościach. Trzymając wszechstronny pręt, pole vaulter biegnie w kierunku umieszczonego na barze hold nad matą. Jak on zbliża się do pokrycia podłogowego, przedni koniec bieguna lub biegun jest posadzony w prawo do ziemi, pozwalając rywalowi na skok z ziemi, wykorzystanie energii słupka do huśtawki nad zawieszonym barem, a także tumble dół do grubej maty poniżej.

Rzucanie gier wideo wezwanie do siły, jak również elastyczność, i ogólnie były dostępne w trzech podstawowych typów: oszczep, dysk, i shot put. Rzucanie oszczepu jest jednym z najwcześniejszych utworów i gier terenowych wideo znany do mężczyzny, jak również zaangażowany hurling długiego spiczastego pręta.

Rzucanie dyskiem wygląda trochę jak hard-core frisbee, z 2011 rekord świata rzuca osiągając w górę 156 stóp (47,5 m). Shot put wiąże się z rzucaniem małej, ciężkiej piłki, choć nie tak ciężkiej jak w czasach wcześniejszych; dokumenty pokazują, że shot put pierwotnie został wykonany z kamieniami lub kulami armatnimi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here