Jak zbudować udany sklep internetowy w 2022 roku?

0

Jak prawie 40 000 Francuzów każdego roku, czy chcesz rozwijać swój własny sklep internetowy? Chcesz polegać na twardości usługi internetowej, aby uruchomić lub ustanowić swój sklep internetowy, jak również masz rację. Zobacz też na kongres-ehandlu.pl.

Od 2005 roku, kiedy to stworzyłem swoją pierwszą organizację internetową, poznałem kilkaset firm zajmujących się handlem elektronicznym i wiele z nich zadziwiło mnie swoją działalnością. Aby rozwinąć swój sklep internetowy, musisz dokonać naprawdę, bardzo istotnych opcji. W tym poradniku omówię:

 • Dokładnie jak szybko stworzyć sklep internetowy, nie poświęcając – ani ekonomicznie, ani umownie – jak również zachowując swoje oszczędności na robienie reklamy, a także pozyskiwanie dostaw rzeczy.
 • Dlaczego wymagasz wprowadzenia swojej pracy ecommerce tak szybko, jak to możliwe, aby prosperować – nawet jeśli nie jesteś jeszcze na rynku!
 • 8 obaw o usługi, aby zapytać na własną rękę przed wydaniem bardzo pierwszy cent na marketing, aby przyciągnąć odwiedzających witrynę
 • I jako oferta bonusowa do tego przeglądu, niezbędne wskazówki, gdy zaczniesz sprzedawać online. Sekrety, które omawiają, dlaczego w sklepach internetowych sukces, jak również inne strony internetowe nie są …

Wybierz swoją formę prawną do produkcji witryny e-commerce. Różne statusy prawne do produkcji strony internetowej sprzedaży. Ta forma prawna koncentruje się na wszystkich właścicieli firm obecnie ustanowione w ich sprzedaży internetowej zadania, jak również, że chcą kontynuować obsługę ich działalności internetowej z finansistami, otworzyć finansowanie ich w sklepie internetowym, jak również zaliczki wraz z dużymi.

EURL lub SARL

Czy masz wokół siebie kilku partnerów? Czy zamierzasz rozwijać się długoterminowo? Czy wkrótce przekroczysz 176.200 EUR obrotu? Po tym, że te statusy są tworzone cię, aby kontynuować zakupy ascent około 7,63 mln euro w sprzedaży.

Przedsiębiorca samochodowy. Wymienione poniżej w obrocie, sugerujemy, aby wybrać mikroprzedsiębiorstwo: elastyczność, prostota, a także satysfakcja będzie kluczowe słowa swojej podróży e-commerce.

Mikroprzedsiębiorstwo do sprzedaży online: szybko i całkowicie za darmo stworzyć status
Za pomocą kilku kliknięć i bezpłatnie, możesz stworzyć swoją firmę i natychmiast wydać swój sklep internetowy!

Aby to zrobić, usługa jest na stronie Auto-Przedsiębiorca, jak również wypełnić typ. Szybko otrzymasz swoją pozycję, numer SIRET jak również SIREN Twojej firmy. I przygotowujesz się do wejścia na rynek sprzedaży on-line!

Wybierz najskuteczniejszy serwis ecommerce

Aby zacząć działać w sprzedaży internetowej, musisz najpierw doświadczyć rozwoju sklepu internetowego. Aby stworzyć sklep internetowy, oferuje się kilka rozwiązań.

Jednak pamiętaj, że ta opcja jest niezbędna i może wpłynąć na sukces Twojej pracy. Do produkcji swojego sklepu masz 2 środki zaradcze. Środek, który polecam w 97% przypadków i inny, który doradzam w 3% przypadków.

Środki zaradcze Open-Source do otwarcia sklepu internetowego?

Są to tryby e-commerce, których kod źródłowy można pobrać łatwo i całkowicie za darmo. Większość firm internetowych, a także freelancerów wykorzystuje ten rodzaj oprogramowania do produkcji sklepów internetowych swoich klientów.

Open Source ma oczywistą wysoką jakość: dostępność do kodu źródłowego. Z tego kodu źródłowego można wyprodukować wszystko, co się chce (oczywiście z zaawansowanymi umiejętnościami technicznymi).

Nadal wymagają. Tylko 1 do 3% e-merchantów ma bardzo szczegółowe potrzeby związane z ich działalnością. Wymagania, które wymagają rozwoju na zamówienie, jak również tylko dla nich. W tym przypadku zalecane jest korzystanie z Open Resource.

Dla wszystkich pozostałych, czyli 97% francuskich e-merchantów, naprawdę nie sugeruję korzystania z tego typu oprogramowania.

Rozwiązania SaaS dla rozwoju strony e-commerce

Są to programy e-commerce pod klucz, które w związku z tym oferują Ci prawdziwe rozwiązanie poza oprogramowaniem do tworzenia sklepów. Na przykład, rozwiązanie WiziShop należy do tej grupy. Za zaledwie kilka 10 euro miesięcznie będziesz miał:

 • Twój sklep internetowy
 • System do szybkiej personalizacji Twojego stylu
 • Kompletne i dostarczane szkolenie na temat zakupów
 • Ponad 400 atrybutów
 • Całoroczne innowacje oraz aktualizacje
 • Grupa do dyspozycji, aby wspierać Cię i odpowiadać na wszystkie Twoje pytania przez e-mail lub telefon
 • Trwała, bezpieczna organizacja, która dostosowuje się do Twoich potrzeb

Wybierz najbardziej preferowane produkty, aby odnieść sukces w sprzedaży w sieci. Co jeśli specjalizujesz się jeszcze bardziej, aby stać się jedynym rozwiązaniem? Na przykład, możesz sprzedawać tylko czapki w kratkę lub czapki personalizowane zamiast sprzedawać wszystkie rodzaje czapek!

Tam staniesz się absolutnym ekspertem w danej dziedzinie, zarówno w oczach swoich klientów, jak i zarówno w oczach Google. Po kilku miesiącach, jesteś numerem 1 w czapkach w kratkę? W porządku, teraz możesz przejść do czapek w paski i tak dalej… Uruchom tyle nowych sklepów, ile potrzebujesz!

Podsumowując, o ile nie jesteś znaną i rozpoznawalną marką lub nie masz przed sobą kilku milionów, nigdy nie wybieraj zbyt szerokiego asortymentu. Amazon, Cdiscount, RueDuCommerce, La Fnac… Te sklepy internetowe są niezbędne.

Jeśli sprzedajesz wszystko, nie masz szans na wyróżnienie się, czy to pod względem cen, czy nawet zarządzania funkcjami… Z drugiej strony, jeśli staniesz się super ekspertem w bardzo konkretnej dziedzinie, wielkie marki nie będą w stanie zrobić nic przeciwko tobie! I te wskazówki są również ważne w dropshippingu.

Nie wiesz, co sprzedawać? Kończą Ci się pomysły? Nie panikuj… Czytając artykuł Jak znaleźć produkty, które ludzie podchwytują, już nigdy nie będziesz miał tego problemu z popularnością swoich artykułów!

Wybierz nazwę domeny dla swojej strony

Podobnie jak adres pocztowy, Twoja NDD jest punktem wyjścia dla Twojej przygody. Użyj nazwy swojej marki, a także rozszerzenia, aby rozpocząć tworzenie swojego sklepu internetowego.

Zanim zaczniesz, sprawdź dostępność nazwy domeny, którą chcesz. Z WiziShop, to badanie jest bezpośrednio dostępne w Twojej przestrzeni administracyjnej: przetestuj, zdecyduj, voila! Zakwaterowanie jest również zawarte w tym procesie. Nazwa domeny musi reprezentować Twoje DNA, jak przewodnik po Twojej marce dla klienta, to serce Twojego biznesu: poświęć czas na decyzję.

Stwórz swoją stronę handlową

Wiesz już, że istnieją rozwiązania pozwalające na zarządzanie sklepem internetowym bardzo łatwo i bez wydawania wszystkich oszczędności na technologię.

Teraz stwórz sklep internetowy, który spełni wszystkie oczekiwania Twojego docelowego klienta i który będzie w stanie wzbudzić zaufanie Twoich potencjalnych klientów poprzez swoją zawartość i ceny w szczególności. Postaw się w roli konsumenta, który trafia do Twojego sklepu internetowego i zadaj sobie to proste, ale diabelnie ważne pytanie:

Czy zamówiłbym w tym sklepie?

Bądź ze sobą szczery, w przeciwnym razie rozwiązanie nie pomoże Ci. Aby pomóc Ci w tym procesie, oto lista pytań, które należy zadać sobie przed przyciągnięciem pierwszych prospektów do swojej strony głównej i artykułów:

 • Czy sklep internetowy wydaje się poważny / wiarygodny?
 • Czy wiem, jak szybko otrzymam dostawę?
 • Czy jestem wystarczająco uspokojony rozwiązaniami dotyczącymi płatności i pozostawieniem numeru karty kredytowej na stronie?
 • Czy wyraźnie wiem, jaka firma stoi za stroną?
 • Czy mam wszystkie potrzebne informacje o produkcie (produktach), który chcę kupić?
 • Czy znam wszystkie cechy przedmiotów, które chcę kupić?
 • Czy zdjęcia produktu rzeczywiście pozwalają mi wyobrazić sobie, jak będzie on wyglądał w moich rękach?
 • Czy mam gwarancję (np. zwrot pieniędzy w ciągu 14 dni)?
 • Czy mam łatwy sposób na kontakt z obsługą klienta sklepu?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here